Úvěry

V životě většiny lidí dojde k okamžiku, kdy si potřebují půjčit peníze. Existuje mnoho příčin toho, proč se klienti zadlužují a primárně by mělo být snahou každého člověka se nezadlužovat, popřípadě tvořit si dostatečné rezervy. Pokud už ovšem dojde k situaci, kdy úvěr potřebujete, např. nákup vozu, financování bydlení, je nasnadě poradit se s někým, kdo se v úvěrech vyzná. Nabídka spotřebních a hypotečních úvěrů je široká, podmínky různé a bez odborné pomoci se můžete velmi snadno stát obětí podvodníků.
V naší nabídce můžete nalézt širokou paletu prověřených institucí, které poskytují různé druhy úvěrových produktů. Díky unikátním vazbám našich úvěrových specialistů v rámci bank Vám můžeme zajistit velice příjemné slevy na úrocích nových hypotečních, běžných a konsolidovaných úvěrů řádově až v jednotkách procent v odlišnosti na případu.

Jsme Vám k dispozici.

Venture trust s.r.o.

IČ: 05641985

PPZ: 228939PPZ

Společnost Venture Trust s.r.o. zprostředkovává investiční, pojistné a úvěrové produkty jako vázaný zástupce a podřízený pojišťovací zprostředkovatel pod pojišťovacím agentem a investičním zprostředkovatelem společností Broker Trust a.s., vedené v registru ČNB pod IČO: 26439719. Bližší informace získáte zde.