O společnosti Venture Trust s.r.o.

Jsme profesionální makléřská společnost s působností v několika krajských a regionálních městech. Nesnažíme se být největší společností ani leadrem trhu. S kvantitou se vytrácí kvalita a kvalita služeb pro nás vždy hrála a bude hrát prim.

Co děláme?

Zabýváme se tvorbou dlouhodobých finančních plánů pro běžnou, privátní i korporátní klientelu. Co je cílem takového finančního plánu? U každého klienta je plán individuální, ale v kostce Vám umožní např. rychleji splatit hypoteční úvěr, připravit se na spokojený důchod, zajistit Vám příjmy pro případy nemocí či úrazu. Každá situace a každý klient je unikátní, ale společně dokážeme pro každého nalézt nejvhodnější řešení pro danou situaci.

Naše spolupráce?

Každý klient má jiné potřeby a jiná očekávání. Díky spolupráci se společností Broker Trust a.s. ovšem máme ty nejlepší předpoklady pro jejich naplnění. Rozhodnete-li se dozvědět více o cestě k finanční nezávislosti, může být prvním krokem schůzka s námi. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci a zjistěte sami, zda-li Vám naše vzájemná spolupráce bude dávat smysl.

Co od nás očekávat?

Poradenské služby v oblasti pojištění, investic a úvěrování. Provedeme Vás každým krokem, dočkáte se tak maximálně transparentního přístupu a následné péče v průběhu dalších let. Velmi lpíme na kvalitě a úrovni našich služeb a bedlivě je hlídáme. Nemusíte se tedy obávat nátlakového prodeje či nesrozumitelné komunikace. Spolupráce musí dávat smysl oběma stranám a klient s námi řeší jen to, co skutečně chce.
V případě jakýchkoli připomínek či nespokojenosti z Vaší strany, můžete využít Reklamační formulář, který je umístěn v sekci Kontakty.

Jsme Vám k dispozici.

Naše úspěchy

1135
Klientů
35
Objem obchodů (v mil.)
5
Let zkušeností
15
Expertů
Venture trust s.r.o.

IČ: 05641985

PPZ: 228939PPZ

Společnost Venture Trust s.r.o. zprostředkovává investiční, pojistné a úvěrové produkty jako vázaný zástupce a podřízený pojišťovací zprostředkovatel pod pojišťovacím agentem a investičním zprostředkovatelem společností Broker Trust a.s., vedené v registru ČNB pod IČO: 26439719. Bližší informace získáte zde.